Kim jesteśmy

Enklawa Nieruchomości jest biurem istniejącym na rynku nieruchomości od 2009 roku. W tym czasie udało nam się nawiązać owocną współpracę z setkami klientów, dla których prowadzimy sprzedaż domów i działek w Poznaniu i okolicach. Zaufanie naszych klientów jest naszą dumą i kapitałem.

Oferujemy kompleksową pomoc w przeprowadzeniu transakcji. Prowadzimy stałą współpracę z renomowanymi rzeczoznawcami, doradcami kredytowymi oraz notariuszami. Pracujemy w oparciu o najwyższe standardy zawodowe i kodeks etyki pośrednika w obrocie nieruchomościami. Swoją jakość merytoryczną potwierdzamy licencją UMiRM nr 7566, która wraz z ubezpieczeniem 91553359 gwarantuje maksymalne bezpieczeństwo transakcji.

Zachęcamy do wglądu przedstawionych na stronie ofert wynajmu oraz sprzedaży działek, domów i mieszkań. Jesteśmy również otwarci na spotkania z Państwem, nie tylko w naszym biurze, ale również w innym miejscu, o godzinie najbardziej dla klienta optymalnej. Z chęcią udzielimy wtedy dokładniejszych informacji odnośnie współpracy.

Dla naszych Klientów oferujemy usługę Home Staging.

Home staging to zespół działań mających na celu jak najlepsze przystosowanie danego budynku bądź lokalu do wynajmu lub sprzedaży. Dzięki temu, można przyciągnąć więcej potencjalnych kupców/najemców, a co za tym idzie, zwiększyć prawdopodobieństwo szybkiego podpisania umowy na preferowanych przez Państwa warunkach.

Metoda ta staje się coraz powszechniej stosowana, istnieje już nawet wolny zawód o nazwie „homestager”. Nasze biuro sprzedaży mieszkań z Poznania również posiada w swojej ofercie tego rodzaju usługę, dzięki temu, iż uczestniczyliśmy w szkoleniu na jej temat i dysponujemy oficjalnym certyfikatem.

Grzegorz Zybała
Doradca ds. Klienta Biznesowego